Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Pandou dvakrát denně

Pandou dvakrát denně

Obchody nám dnes nabízejí obrovské množství druhů zubních kartáčků. Volíme vhodnou tvrdost, tvar rukojeti i tvar štětinek, vlivem reklam ale není snadné si vybrat ideální kartáček. Ten by ale měl mít měkčí štětinky, ty jsou k zubům šetrnější, nenarušují sklovinu a nedrásají dásně. Hlava kartáčku je vhodnější malá, pomáhá nám zaměřit se detailně na jednotlivé zuby a vyčistit i hůře přístupná místa. Tvar rukojeti je spíše individuální volbou, každému je příjemné něco jiného. A štětinky by rozhodně neměly být ostré, ale zaoblené, neškrábou totiž sklovinu a neporušují dásně. I takových je na našich trzích velký výběr. Ale můžeme chtít víc?

Můžeme. V současném směřování společnosti a snahy o zodpovědnější přístup k přírodě se na pultech objevují kartáčky z přírodních materiálů – kartáčky s bambusovou rukojetí a nylonovými štětinkami různých barev. Nylon 6 Dupont, ze kterého jsou štětinky vyrobeny, je dobře rozložitelný, obsahuje totiž, na rozdíl od klasického nylonu, 37 % kukuřičné glukózy. Rukojeť z bambusu je stoprocentně rozložitelná, a že byste si do dásní zapíchli třísku nebo se jinak dřevem poranili, se určitě nemusíte obávat, rukojeť je totiž ošetřena přírodním voskem, což také vede k dlouhé životnosti kartáčků, takže nebudete muset měnit kartáček častěji než klasický (doporučeno je vyhodit kartáček nejdéle po třech měsících).

Navíc kartáčky firmy The Humble co. z naší nabídky se mohou pyšnit označením Panda friendly, jsou vyráběny z bambusu Moso, který neslouží jako potrava pand. Výhodou této dřeviny je také to, že při správných podmínkách mohou vyrůst i 4 stopy denně.

Dotáhněte svůj eco friendly přístup k dokonalosti díky bambusovým kartáčkům z naší nabídky.