Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Ruce jsou naše vizitka

Ruce jsou naše vizitka
Ruce ale nejsou jen naší vizitkou, ale i odrazem našeho věku a zdraví. Většina z nás jim ale nevěnuje takovou péči, jakou si zaslouží. I proto se stárnutí projevuje na rukou dříve než na pleti v obličeji.

Mít krásné ruce stojí hodně péče a hodně času. Nečekejte tedy zázraky přes noc. Základem je si najít na tuto péči čas. Minimálně jednou týdně si vyhraďte chvíli na manikúru. Lidé si často myslí, že manikúra se rovná péče o nehty. Zdravé nehty však jdou ruku v ruce se zdravou pokožkou. Ke klasické péči o nehty přidejte proto ještě hydratační krém a peeling. Namazat si ruce jednou týdně však určitě nestačí, věnujte jim čas každý den, stejně jako své pleti v obličeji.

Ruce jsou dennodenně vystavovány mnoha vnějším vlivům. Kůže na rukách je tenká a snadno se vysušuje. K tomu přispívá hlavně to, že ji několikrát denně myjeme. Mastný film na jejím povrchu, který v pokožce napomáhá udržet vlhkost, narušuje mýdlo a teplá voda. Věnujte tedy pozornost výběru mýdla na ruce. Ať už máte v oblibě mýdla tuhá či tekutá.

Naše ruce dostávají zabrat i při mytí nádobí či podlahy bez rukavic. U nás najdete mnoho čistících prostředků v eko kvalitě, které jsou k vaší pokožce mnohem šetrnější než běžné čističe. K dostání jsou jary na nádobí i čističe na podlahy či koupelny.

Dámám ještě připomeneme naši nabídku laků Benecos, které jsou vyrobené pouze z rostlinných surovin. K dostání je velká škála barev, vyzdvihneme tedy nejoblíbenější bezbarvý nebo červený lak, pro méně odvážné potom doporučujeme pudrové růžový. Starého nátěru se lehce zbavíte odlakovačem v bio kvalitě.

A proč nezačít se správnou péčí už v dětském věku, pořiďte dětem vlastní mýdlo a krém na ruce s dětským motivem, aby i pro ně byla péče o ruce radost.

K závěru ještě zdůrazníme, že na rukou se během dne nashromáždí mnoho bakterií. Účinně s nimi můžete bojovat pomocí dezinfekčního mýdla.