Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Styling dlouhých vlasů

Styling dlouhých vlasů
Dlouhé vlasy neznamenají krátký rozum, ale spoustu způsobů, jak je učesat. Nevíte, jak je zkrotit? Možná si myslíte, že učesat dlouhé vlasy trvá zbytečně dlouho? Není tomu tak.

Prvním typem je místo klasického culíku zaplétaný cop. Je jen na vás a na vašich schopnostech, jaký si vyberete. Pokud máte čas navíc, zapleťte francouzský cop od vršku hlavy nebo rybí cop, který přehoďte přes rameno. Dobře vypadá ale i klasický jednoduchý cop. Ten můžete udělat vysoko, téměř až na temeni hlavy, jak je to dnes trendy, anebo na straně a přehodit jej dopředu. Nezapomeňte potom kolem obličeje uvolnit několik pramenů, aby účes působil uvolněně.

Zvláště trendy jsou bohaté neutáhnuté copy. Aby cop působil „bohatě“, nejdřív do vlasů aplikujte pěnu pro objem. Také pomůže, když si večer předtím dáte natáčky nebo vlasy těsně před zaplétáním natočíte kulmou. Pokud pracujete s čerstvě umytými vlasy, použijte před fénováním tužidlo, které vlasům dodá objem a udrží vlasy na svém místě.

Tip: Pokud nevíte, jak vaším vlasům dodat objem přizpůsobte tomu celou vlasovou rutinu. Natura Siberica a její šampón a kondicionér s bílým cedrem vlasům nejen dodává objem, ale i vlasy hydratuje a dodává jim pružnost, což je ideální pro styling.

Aby váš účes vydržel celý den, přestříkejte hotový výtvor lakem na vlasy. Pokud chcete i tento účes lehce „messy“, vytáhněte si kolem obličeje několik pramenů a účes zafixujte jen lehkým lakem na vlasy.

Tip: Místo klasické gumičky ovažte kolem culíku šátek nebo stuhu. Oživí to nejen účes, ale i celý váš vzhled.

Tak co? Zkusíte vlasy jednou za čas zkrotit do stylového účesu, nebo zůstanete věrné rozpuštěným vlasům?