Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Svátky klidu a pohody

Svátky klidu a pohody
Vánoční svátky jsou odjakživa obdobím klidu, pohody, míru a vyrovnanosti. Bohužel v poslední době máme tendenci na tuto součást Vánoc zapomínat a přebíjíme ji něčím úplně jiným.

Přebíjíme ji množstvím dárků, za kterými stojí nekonečné fronty, náročné vymýšlení a nemálo peněz, zběsilým uklízením, pro které často zapomínáme, že ne naleštěný každý kout v domě ho dělá domovem. Pojďme letos vánočním svátkům vrátit jejich původní tvář a atmosféru.

Dříve bylo zvykem věnovat drobnosti, které spíše měly ukázat, že na toho druhého člověk myslel, hlavním bodem tedy nebyl dárek samotný, ale pocit, že na druhém záleží. Různé dary měly také svou symboliku. Jablka se dávala pro zdraví, perníčky jako symbol sladkosti a radosti z mládí, dívkám se jako symbol čistoty a nevinnosti darovaly náramky se světlými kamínky.

V dnešní době si asi těžko dokážeme představit darování takových dárků, jako jsou ořechy či jablka, ale sváteční atmosféru a pohodu a klid přeci jen darovat můžeme. Podívejte se v našich produktech po tom pravém pro vaše blízké, ať už jsou to koupelové pěny, které jim připomene, jak důležité je se zastavit a věnovat se chvíli sobě, nebo krásné laky na nehty či luxusní péče o zimou namáhanou pokožku a dopřejte jim pocit jedinečnosti a vědomí důležitosti. Pro každého jistě na našem e-shopu z klidu domova vyberete ten správný dárek.