Přihlášení

PŘIHLÁŠENÍ

Zapomenuté heslo? Registrace nového účtu

Vše v jednom

Vše v jednom
Jednu z našich nejoblíbenějších značek Dr. Bronner’s už nejspíš znáte. Pojďme se na ni dnes podívat zblízka.

Dr. Bronner’s je dnes největší značka v USA, která je zaregistrovaná pod USDA Organic. Její kořeny ovšem sahají až do devatenáctého století, kdy ji v Německu stvořil Emanuel Heilbronner. Ten později emigroval do Spojených států, změnil si jméno a obnovil rodinnou tradici výroby mýdel. Ale čím jsou tyto mýdla tak výjimečná?

Mýdla a ani ostatní produkty značky Dr. Bronner’s neobsahují umělé přísady, jsou vhodné i pro alergiky a velmi citlivou pokožku. Mimo to, že jsou vyrobené pouze z organických zdrojů, mohou se pyšnit i dalšími certifikáty, jako například Fair For Life nebo Cruelty Free. Při výrobě jejich produktů tedy bylo všem férově zaplaceno a nejsou testovány na zvířatech.

Nejznámějším produktem Dr. Bronner’s je bezesporu jejich tekuté mýdlo. Jedná se totiž o produkt, který můžete použít na cokoliv chcete. Značka sama uvádí celkem 18 způsobů využití.

U nás můžete mýdla pořídit ve dvou velikostech a v šesti různých vůních. Do mýdla však není přidávána jen samotná vůně ale esenciální olej, který tak mýdlu vylepšuje vlastnosti. Mandlové se proto hodí na suché vlasy a jako pěna na holení, má totiž dezinfekční účinky. Citrusové je ideální na mytí ovoce a úklid vašeho domova. Eukalyptus se uplatní místo zubní pasty nebo jako odpuzovač hmyzu a levandulové mýdlo je díky své vůni skvělý adept na koupelovou pěnu. Další květinová vůně, růže, dokáže zase skvěle nahradit prací prášek a aviváž. V Dr. Bronner’s ale samozřejmě nezapomněli ani na mýdlo bez parfemace.

Dr. Bronner’s ale nevyrábí jen tekutá mýdla, ale i mýdla tuhá. Mají stejné množství použití jako ta tekutá a skvěle se hodí na cestování. Všechna tato mýdla je vhodné použít jako zubní pastu, pokud ale dáváte přednost klasické zubní pastě, Dr. Bronner’s má v nabídce i tu, s peprmintovou vůní.

Na závěr ještě zmíníme, že Dr. Bronner’s má v nabídce taktéž balzámy na rty, ty sice nemají tolik využití, ale taktéž se mohou pyšnit různými certifikáty. Mimo klasické peprmintové vůně u nás pořídíte i pomerančovou a citrusovou. Všechny jsou vyrobené z včelího vosku a směsi esenciálních olejů.